Dilovası Medya – Dilovasının Haber Kaynağı

Erdoğan’ın ‘Sen kendini ne sanıyorsun’ dediği kaymakamın görev yeri değişti

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘sen kendini ne sanıyorsun’ dediği Bahçelievler Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit’in görev yeri değişti. Erdoğan, Kaymakam Özyiğit’e 15 Temmuz gazisinin evraklarıyla ilgilenmediği için tepki göstermişti.

Erdoğan’ın ‘Sen kendini ne sanıyorsun’ dediği kaymakamın görev yeri değişti
23 Ocak 2017 - 22:30 'de eklendi ve 291 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlarla yaptığı toplantıda ’15 Temmuz gazisinin evraklarıyla ilgilenmediği’ iddiasıyla kendisini isim vermeden eleştirdiği Bahçelievler Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, İstanbul Vali Yardımcısı Vekili olarak görevlendirildi.

A Haber’in haberine göre, İstanbul Vali Yardımcısı Osman Ateş ise Bahçelievler Kaymakamlığı’na vekaleten atandı. Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit ile ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

‘SEN KENDİNİ NE SANIYORSUN?’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit için şu ifadeleri kullanmıştı: “Zaman zaman bazı şikayetler aldığını dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, şikayet sebebiyle bir gaziyle konuştuğunu anlatarak, şunları söyledi: “Gazimiz evraklarını gönderiyor; fakat evraklar maalesef işleme konmuyor veya ağırdan alınıyor. Tabi, ilgili yerlere de durumu bildirdim. Şimdi buradan sesleniyorum. İlçesinin ismini vermiyorum. Ey kaymakam, sen kendini ne sanıyorsun? Sen orada kalıcı mısın? O gazi, kendini niçin feda etti? Bu vatan için feda etti. Köprünün üzerine bu vatan, bu millet için yürüdü. Sen şimdi o makamda varsan o gazi sebebiyle varsın. Haddini bileceksin. Haddini bilmediğin zaman da haddini sana bildirirler. Nitekim İçişleri Bakanı’ma da söyledim. Öyle zannediyorum, gereği yapılacaktır. Bizim şehitlere, gazilere olan borcumuz farklıdır”

İLGİLİ HABERErdoğan'dan kaymakama sert sözlerErdoğan’dan kaymakama sert sözler

 

İLGİLİ HABERErdoğan'ın 'haddini bil' dediği kişi Bahçelievler Kaymakamı çıktıErdoğan’ın ‘haddini bil’ dediği kişi Bahçelievler Kaymakamı çıktı

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER